مزایای خرید مستقیم از کارخانه فرش نگین (مارال)کاشان:

مزایای خرید مستقیم از کارخانه فرش نگین (مارال)کاشان:

نوشته شده در : ROOT تاریخ ایجاد: 2018-02-17 تعداد بازدید: 1246 نظر : 0فرش یکی از مهمترین کالاهای دکوراسیون منزل میباشد که به علت بالابودن قیمت ها در فروشگاه های سطح شهر و پراکنده بودن تنوع محصولات خریداران را در انتخاب فرش مورد نظر دچار سردرگمی کرده است‌.

فرش نگین یکی از معتبرترین مراکز خرید فرش ماشینی در جهت رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی سایت و کانال تلگرام فروش مستقیم فرش از کارخانه کرده است.

فرش یکی از مهمترین کالاهای  دکوراسیون منزل میباشد که به علت بالابودن قیمت ها در فروشگاه های سطح شهر و پراکنده بودن تنوع محصولات خریداران را در انتخاب فرش مورد نظر دچار سردرگمی کرده است  .

طبق تحقیق های انجام شده درمورد خریداران فرش ماشینی بیشترین شکایت ها از قیمت فرش و پراکندگی تنوع محصولات بوده که خریداران بر نبود فروشگاه متمرکزی که هم از لحاظ تنوع محصولات از حجم بالای برخوردار باشد و هم قیمت مناسبی برای محصولات در نظر بگیرد خیلی کم و به جرعت میتوان گفت در بازار فرش ایران وجود ندارد.
 
کارخانه فرش نگین کاشان جهت بر طرف کردن این نیاز اقدام به راه اندازی سایت فرش مارال کاشان (www.maralcarpet.com) و کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام کرده است و خریداران فرش در سراسر ایران میتوانند در کانال فروشگاه فرش نگین کاشان تمام محصولات کارخانه فرش نگین کاشان  را با قیمت تولید شده تهیه کنند .و برای  شهرستانی های عزیز که امکان خرید حضوری را در کاشان نداردند شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است.

خرید مستقیم از کارخانه فرش نگین کاشان به صورت مجازی:

مشتریان عزیز ساکن کاشان و حومه کاشان که قادر به خرید حضوری هستن میتوانند تمام تولیدات را در نمایشگاه فرش نگین به صورت حضوری دیده و خرید کنند شهرستانی های عزیز و یا تهرانی های که قادر به خرید حضوری نیستند میتوانند با مراجعه به کانال تلگرام کارخانه و یا سایت کارخانه تمام محصولات تولید شده را به صورت بهترین کیفیت تماشا کنند و با پرداخت حداقل بیعانه و بعد از دریافت فرش درب منزل هزینه فرش را پرداخت کنند.

تنوع بسیار بالای طرح ، رنگ ، کیفیت و قیمت فرش جزو ویژگی های محبوب وب سایت فرش مارال است.همچنین امکان پرداخت هزینه پس ازمشاهده فرش در محل مورد نظر یکی از ویژگی های منحصر به فرداین مجموعه است.

شرکت فرش نگین کاشان به عنوان تولید کننده و پخش کننده فرش ماشینی همواره از مرحله تولید تا فروش فرش با هدف ارائه ی بهترین خدمات به همراه بهترین کیفیت مشغول به فعالیت است.
چرا خرید فرش نگین کاشان؟

جنس نخ خاب فرش نگین کاشان صد در صد اکریلیک هیت ست و نخ پود آن صد در صد پنبه است که به نوعی گران ترین و بهترین نوع مواد اولیه فرش ماشینی را تشکیل میدهند.. کاشان از قدیم الایام تا امروز به عنوان قطب فرش ماشینی در کشور مشغول به فعالیت بوده و هست.

بهترین الیافت بافت فرش در فرش نگین کاشان:

از ویژگی های مهم فرش های تولیدی این مجموعه، نخ بدون پرزدهی و الیاف نرم آن است که برخاسته از جنس نخ خاب 100% اکریلیک هیت ست می باشد و برتری هایی مانند مقاومت در برابر حرارت ، رنگ های زنده و شفاف ، انعطاف پذیری بالا و… نسبت به فرش های پلی استر و غیر اکرولیک دارد .

چرا کارخانه فرش نگین کاشان؟

تمام محصولات ارائه شده در نمایشگاه فرش نگین و سایت، بافته شده با الیافت 100% اکرولیک،درجه یک و استاندارد ملی ایران میباشد. یکی از نشانه های اطمینان از اصل بودن و کیفیت بالا  محصولات  کارخانه فرش نگین کاشان وجود دارد این است که مشخصات مهم و اصلی فرش پشت فرش توسط دستگاه بافنده بافته و حک شده است. این مشخصه باعث می شود تا ارائه ی فرش کیفیت پایین به جای درجه یک ناممکن شود.

برچسب:

نوشتن نظر